BMW 7 (E32) 750 i, iL V12 - Brzdový třmen od 9/1987 do 9/1994, 4988 ccm, 220 kW, 300 hp, M70 B50 (5012A), limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Průměr 2 [mm] | 44 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Průměr v mm | 60 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Průměr v mm | 40 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Průměr v mm | 60 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 83BB2B107BA |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | 9,6 mm piston collar |
Dostupnost
| pro OE číslo | 34211158578 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Průměr v mm | 40 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| Typ vozidla | 750iL |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,24 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 75 mm |
| párová čísla výrobku | 421862 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Typ vozidla | 750iL |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,24 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 75 mm |
| párová čísla výrobku | 421861 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,1 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 19,9 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 76 mm |
| párová čísla výrobku | 429992 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,1 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 19,9 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 76 mm |
| párová čísla výrobku | 429991 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1990 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,37 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| pro průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost