HONDA ACCORD VIII kombi (CW) 2.4 i (CW2) - Brzdový třmen od 7/2008, 2356 ccm, 148 kW, 201 hp, K24Z3, kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| Brzdový systém | Nih |
| Brzdový systém | Nissan |
| Brzdový systém | Nissin |
Dostupnost
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
|---|---|
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Nissin |
| Vnitřní průměr [mm] | 44,7 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 628 |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 508 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
|---|---|
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Nissin |
| Vnitřní průměr [mm] | 44,7 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 628 |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 508 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | NISSIN |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 304 mm |
| párová čísla výrobku | 2126124 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | NISSIN |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 304 mm |
| párová čísla výrobku | 2126123 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Délka čepu [mm] | 72 mm |
| Délka čepu [mm] | 72,4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | NISSIN |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 110 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0652 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | NISSIN |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 110 mm |
| párová čísla výrobku | JBC1102 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | NISSIN |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 110 mm |
| párová čísla výrobku | JBC1101 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| pro průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77365615 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | 16" WHEEL |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 38/43 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | AKE |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2011 |
|---|---|
| pro OE číslo | 43018TA0A01 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | NIH |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 43018S9AE00 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | NISSIN |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | NIH |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | Ate |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | NISSIN |
Dostupnost