DACIA LODGY (JS_) 1.5 dCi - Brzdový třmen od 3/2012, 1461 ccm, 66 kW, 90 hp, K9K 612, K9K 626, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2015 |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Brzdy / jízdní dynamika | ne pro ESP |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | TRW |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 258 mm |
| párová čísla výrobku | F 68 103 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Omezení výrobce | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHW416E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHW415E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ vozidla | Lodgy Stepway |
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pístu |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7701208332 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 34129 |
| Rok výroby od | 05/2015 |
| Konstrukční rok do | 12/2019 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 73 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 603 |
| párová čísla výrobku | 0 986 135 135 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2015 |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Brzdy / jízdní dynamika | ne pro ESP |
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | TRW |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 258 mm |
| párová čísla výrobku | F 68 102 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2015 |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ESP |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | F 68 123 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2015 |
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | ATE |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ESP |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 144 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0370 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 104 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0625 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,28 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,86 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost