LAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 2.4 Td4 4x4 (L317) - Brzdový třmen od 5/2007 do 2/2016, 2402 ccm, 90 kW, 122 hp, DT244(PUMA), otevřený terenní vůz
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Brzdový systém | AP Lockheed |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Brzdový systém | AP Lockheed |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Brzdový systém | AP Lockheed |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | AP LOCKHEED |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
| Typ brzdového třmenu | pevné sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 298 mm |
| párová čísla výrobku | 214091 |
| Průměr pístu [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Omezení výrobce | AP LOCKHEED |
| Typ brzdového třmenu | Pevný třmen (4pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHS226E |
| Průměr pístu [mm] | 46 mm |
| 1-/2-okruhový brzdový třmen | 1Okruhové brzdové třmeny |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Omezení výrobce | AP LOCKHEED |
| Typ brzdového třmenu | Pevný třmen (4pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHS225E |
| Průměr pístu [mm] | 46 mm |
| 1-/2-okruhový brzdový třmen | 1Okruhové brzdové třmeny |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04479-20031 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 48/48 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| pro OE číslo | 34111115937 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Brzdový systém | LOCKHEED |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Brzdový systém | LOCKHEED |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Brzdový systém | AP Lockheed |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 6,28 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 14 mm |
| Brzdový systém | AP LOCKHEED |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV846 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 46 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 6,4 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Brzdový systém | AP LOCKHEED |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 45SKV882 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 46 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | AP Lockheed |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 14 mm |
| Průměr v mm | 46 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
| Brzdový systém | AP Lockheed |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Průměr v mm | 46 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
| Brzdový systém | AP Lockheed |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Průměr v mm | 46 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | AP Lockheed |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 14 mm |
| Průměr v mm | 46 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| typ brzdového kotouče | větráno |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 6,120 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 179239 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 46 mm |
Dostupnost