SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 (781) - Brzdový třmen od 12/1991 do 9/1994, 1289 ccm, 42 kW, 57 hp, 781.135, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,43 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | GIRLING |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | GIRLING |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | LUCAS |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12,9 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 236 mm |
| párová čísla výrobku | 83-0023 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | LUCAS |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12,9 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 236 mm |
| párová čísla výrobku | 82-0023 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12,9 mm |
| Brzdový systém | GIRLING |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12,9 mm |
| Brzdový systém | GIRLING |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 442773 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| pro OE číslo | 60511462 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0004200244 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12,9 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 144 mm |
| párová čísla výrobku | PAL4-2279 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12,9 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 144 mm |
| párová čísla výrobku | PAL4-2278 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | LUCAS |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12,9 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 236 mm |
| párová čísla výrobku | 3203200 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | LUCAS |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12,9 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 236 mm |
| párová čísla výrobku | 3103200 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Brzdový systém | Lucas. |
| Číslo produkce | K6031140 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | Girling/Lucas |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Číslo produkce | K6036561 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 13 mm |
| Průměr díry [mm] | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Girling |
| Číslo technické informace | AC8981 |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 389-821 |
Dostupnost