TOYOTA COROLLA limuzína (_E15_, _E14_) 2.0 D-4D (ADE150) - Brzdový třmen od 11/2006 do 7/2014, 1998 ccm, 93 kW, 126 hp, 1AD-FTV, limuzína
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 128 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0428 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 50,5 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 135 054 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 50,5 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 134 054 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHR251E |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHR250E |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX590E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| Brzdový systém | CBI |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| Brzdový systém | CBI |
| Brzdový systém | Motorcraft |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| Brzdový systém | Motorcraft |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| pro průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 270 mm |
| párová čísla výrobku | 2145260 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX589E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 631 418 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 631 417 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77363937 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 36 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77365460 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 36 mm |
| druh závitu | s levotočivým závitem |
| Brzdový systém | BOSCH |
| verze | WITH MECHANISM |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost