MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) A 160 (169.031, 169.331) - Brzdový třmen od 4/2009 do 6/2012, 1498 ccm, 70 kW, 95 hp, M 266.920, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 8 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | TRW |
| párová čísla výrobku | F 50 251 |
| Průměr pístu [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHP203E |
| Průměr pístu [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHP202E |
| Průměr pístu [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,43 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 8 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| párová čísla výrobku | 522692 |
| Průměr pístu [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 30 mm |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| párová čísla výrobku | BHP202 |
| Průměr pístu [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX461E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX460E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 8 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0318 |
| Průměr pístu [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 8 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0317 |
| Průměr pístu [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 30 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | TOKICO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5017832AA |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 30 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | Trw |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| pro OE číslo | 440197 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost