SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 T - Brzdový třmen od 6/2009 do 5/2010, 1781 ccm, 110 kW, 150 hp, CFMA, kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0615423B |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Typ brzdového třmenu | 001 |
| Průměr 1 [mm] | 57 mm |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | 001 |
| Typ brzdového třmenu | 010 |
| Průměr 1 [mm] | 38 mm |
| Materiál | 001 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | 001 |
| Typ brzdového třmenu | 010 |
| Průměr 1 [mm] | 38 mm |
| Materiál | 001 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 282 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 288 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 312 mm |
| párová čísla výrobku | 214790 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 282 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 288 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 312 mm |
| párová čísla výrobku | 214789 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4A0615123 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77363651 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4401L0 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | WITH MECHANISM |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4401Q2 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8E0615423 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| verze | WITH MECHANISM |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3414-1714.5 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3414-1713.5 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| párová čísla výrobku | 24.3541-1764.5 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| párová čísla výrobku | 24.3541-1763.5 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0101-5409.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0441-5704.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8116-0143.1 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8170-0306.1 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8171-0008.1 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3571-8522.5 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost