OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 2.8 V6 Turbo OPC 4x4 (35) - Brzdový třmen od 7/2009 do 3/2017, 2792 ccm, 239 kW, 325 hp, A 28 NER, B 28 NER, kombi
| pro OE číslo | 77363651 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 23 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 315 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-316 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 23 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 315 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-315 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 40/44 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,46 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35048 |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/2015 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Materiál | šedá litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 134 502 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Průměr 2 [mm] | 44 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| pro průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 292 mm |
| Hmotnost [kg] | 2 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| párová čísla výrobku | 530062 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 315 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,11 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 23 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| párová čísla výrobku | 530222 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 292 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,94 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez elektronické ruční brzdy |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| párová čísla výrobku | 530232 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 292 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,94 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez elektronické ruční brzdy |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| párová čísla výrobku | 530231 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 315 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,08 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez elektronické ruční brzdy |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 23 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| párová čísla výrobku | 531601 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez elektronické ruční brzdy |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 315 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,45 kg |
| Průměr 2 [mm] | 44 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | BREMBO |
| pro průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | KIT WITH PISTON |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | trw |
| verze | WITH MECHANISM |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 23 mm |
| Průměr v mm | 41 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez elektronické ruční brzdy |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 315 mm |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | TRW |
| Hmotnost [kg] | 2,08 kg |
| Průměr díry [mm] | 41 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 23 mm |
| Materiál | hliník |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez elektronické ruční brzdy |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | GIRLING-LUCAS-TRW |
| Brzdový systém | TRW |
| Číslo technické informace | AC9808 |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 23 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 315 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| párová čísla výrobku | 4226820 |
| párová čísla výrobku | 531602 |
| párová čísla výrobku | 87-2286 |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 398-091 |
| párová čísla výrobku | F 59 199 |
| párová čísla výrobku | PAL4-2757 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 41 mm |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2013 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2015 |
| Rozměr ráfku ( v palcích ) | 16 palec |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | MANDO |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,484 kg |
| Hmotnost [kg] | 3,8 kg |
| Hmotnost [kg] | 4,08 kg |
| Hmotnost [kg] | 4,17 kg |
| Průměr díry [mm] | 60 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 30 mm |
| Materiál | Litina |
| Materiál | šedá litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | Mando |
| Průměr válcového pístu [mm] | 60 mm |
| Vnitřní průměr [mm] | 71,5 mm |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 296 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| barva brzdového třmenu | šedá |
| nový díl | Ano |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 168 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 0 986 135 167 |
| párová čísla výrobku | 185988 |
| párová čísla výrobku | 2136270 |
| párová čísla výrobku | 3214420 |
| párová čísla výrobku | 42SKV432 |
| párová čísla výrobku | 431012 |
| párová čísla výrobku | 53012136270 |
| párová čísla výrobku | 83-2144 |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 394-821 |
| párová čísla výrobku | 9292312 |
| párová čísla výrobku | CAL101RJM |
| párová čísla výrobku | F 59 187 |
| párová čísla výrobku | JBC0774 |
| párová čísla výrobku | PAL4-1837 |
| párová čísla výrobku | RX609890A0 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 60 mm |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost