LANCIA MUSA (350_) 1.6 D Multijet (350.AXL1A, 350.AXH1A) - Brzdový třmen od 7/2008 do 9/2012, 1598 ccm, 85 kW, 116 hp, 350 A2.000, 350 A3.000, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,51 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 46SKV134 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 34 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,51 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 46SKV133 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 34 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Bosch |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Průměr v mm | 54 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 11 mm |
| Průměr v mm | 34 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77362746 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| pro OE číslo | 735455837 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| verze | WITH MECHANISM |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Bosch |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Průměr v mm | 54 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | LUCAS |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 11 mm |
| párová čísla výrobku | 131-05-006 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | LUCAS |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 11 mm |
| párová čísla výrobku | 131-05-005 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 11 mm |
| Průměr v mm | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 11 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| párová čísla výrobku | 521462 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | Trw/Lucas |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 11 mm |
| Průměr v mm | 34 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Omezení výrobce | LUCAS |
| Omezení výrobce | TRW |
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | GIRLING-LUCAS-TRW |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 11 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 240 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| párová čísla výrobku | 212303 |
| párová čísla výrobku | 4121420 |
| párová čísla výrobku | 521461 |
| párová čísla výrobku | 5301212303 |
| párová čísla výrobku | 86-2241 |
| párová čísla výrobku | BHQ801E |
| párová čísla výrobku | PAL4-2042 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 34 mm |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Brzdový systém | Bosch |
| Brzdový systém | TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 34 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 381-141 |
Dostupnost