PEUGEOT BOXER autobus (230P) 1.9 TD 4x4 - Brzdový třmen od 7/1996 do 4/2002, 1905 ccm, 68 kW, 92 hp, D8C (XUD9UTF), autobus
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 4,2 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 18 mm |
| Průměr 1 [mm] | 48 mm |
| Průměr 2 [mm] | 40 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 174 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 42SKV711 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 4,25 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Průměr 1 [mm] | 48 mm |
| Průměr 2 [mm] | 40 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 175 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 42SKV722 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 4,25 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Průměr 1 [mm] | 48 mm |
| Průměr 2 [mm] | 40 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 175 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 42SKV721 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 4,95 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Průměr 1 [mm] | 45 mm |
| Průměr 2 [mm] | 48 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 190 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 45SKV942 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 4,95 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Průměr 1 [mm] | 45 mm |
| Průměr 2 [mm] | 48 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 190 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 45SKV941 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 40/48 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| typ brzdového kotouče | větráno |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 4,17 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 174 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 56SKV182 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | LUCAS |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| párová čísla výrobku | 131-04-745 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | plný |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | Plovoucí sedlo (2pístové) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHV147E |
| Průměr pístu 1 [mm] | 40 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | plný |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Hmotnost [kg] | 4,16 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 2 |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 18 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 174 mm |
| párová čísla výrobku | 520362 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | plný |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Hmotnost [kg] | 4,16 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 2 |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 18 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 174 mm |
| párová čísla výrobku | 520361 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | plný |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Hmotnost [kg] | 4,42 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 18 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 174 mm |
| párová čísla výrobku | 520372 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | plný |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Hmotnost [kg] | 4,42 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 18 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 174 mm |
| párová čísla výrobku | 520371 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Hmotnost [kg] | 3,6 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 2 |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 175 mm |
| párová čísla výrobku | 520382 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Hmotnost [kg] | 4,2 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 174 mm |
| párová čísla výrobku | 520391 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Hmotnost [kg] | 4,85 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 2 |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 190 mm |
| párová čísla výrobku | 520402 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Hmotnost [kg] | 4,85 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 2 |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 190 mm |
| párová čísla výrobku | 520401 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 16205353 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Průměr 2 [mm] | 48 mm |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 16206253 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,62 kg |
| Průměr 2 [mm] | 48 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 40/48 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost