MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 4WD (GF7W, GF2W) - Brzdový třmen od 10/2012, 1998 ccm, 107 kW, 146 hp, 4B11, SUV
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,77 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 185 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV441 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 43 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,8 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 132 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 50SKV103 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 41 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | Akebono |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Průměr v mm | 43 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Akebono |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Průměr v mm | 41 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | Akebono |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Průměr v mm | 43 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,1 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 184701 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,1 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 184700 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 293 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-306 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 293 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-305 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Akebono |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Průměr v mm | 41 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 2,15 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| párová čísla výrobku | 131-04-781 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Typ brzdového třmenu | Plovoucí sedlo (2pístové) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHT191E |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHZ974E |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,5 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 185 mm |
| párová čísla výrobku | 729671 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,84 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 132 mm |
| párová čísla výrobku | 740412 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4605A955 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| verze | WITH MECHANISM |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní osa |
|---|---|
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| pro OE číslo | 1609901380 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Průměr v mm | 41 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,685 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,77 kg |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Materiál | Litina |
| Materiál | šedá litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Průměr válcového pístu [mm] | 41 mm |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 302 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| barva brzdového třmenu | šedá |
| nový díl | Ano |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 132 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 2130198 |
| párová čísla výrobku | 4263320 |
| párová čísla výrobku | 50SKV104 |
| párová čísla výrobku | 53012130198 |
| párová čísla výrobku | 6261292 |
| párová čísla výrobku | 87-2633 |
| párová čísla výrobku | 9290019 |
| párová čísla výrobku | CAL357RJM |
| párová čísla výrobku | F 54 129 |
| párová čísla výrobku | JBC0624 |
| párová čísla výrobku | RX4198106A0 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 41 mm |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost