DACIA DOKKER velkoprostorová limuzína (KE_) 1.2 TCe (KEM0, KEAY) - Brzdový třmen od 11/2012 do 12/2021, 1197 ccm, 85 kW, 115 hp, H5F 402, H5F 408, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Omezení výrobce | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHW416E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHW415E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ vozidla | Dokker Stepway |
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pístu |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7701208332 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | 006 |
| Průměr 1 [mm] | 54 mm |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | 001 |
| Materiál | 057 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27174 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2018 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Užitné zatížení | pro zvýšené užitečné zatížení |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 73 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 603 |
| párová čísla výrobku | 0 986 135 135 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 144 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0370 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 104 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0626 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 104 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0625 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy z litiny |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 631 467 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7701208332 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 410018218R |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 41124AX625 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost