TOYOTA AURIS (_E18_) 1.6 (ZRE181_, ZRE185_, ZRE185R, ZRE181R) - Brzdový třmen od 10/2012 do 12/2018, 1598 ccm, 97 kW, 132 hp, 1ZR-FAE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 128 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0428 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | ZRE181 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHR251E |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) | ZRE181 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHR250E |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| Brzdový systém | CBI |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Bosch |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3601-1769.5 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| pro průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2018 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Bosch |
| Vnitřní průměr [mm] | 50,5 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 134 164 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 270 mm |
| párová čísla výrobku | 2145144 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 270 mm |
| párová čísla výrobku | 2145143 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 270 mm |
| párová čísla výrobku | 2145260 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHS1619E |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHS1618E |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 128 mm |
| párová čísla výrobku | JBC1120 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 128 mm |
| párová čísla výrobku | JBC1119 |
| Průměr pístu [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 631 418 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 631 417 |
Dostupnost