MITSUBISHI MIRAGE / SPACE STAR VI Šikmá zadní část (A0_A) 1.2 (A03A) - Brzdový třmen od 10/2012, 1193 ccm, 59 kW, 80 hp, 3A92, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Průměr v mm | 51 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 17 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | J3225026 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Průměr v mm | 51 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 17 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | J3215026 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 51 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4605B003 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 51 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 51 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Akebono |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 17 mm |
| Průměr v mm | 51 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 51 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,24 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 67SKV452 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,21 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 67SKV451 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Akebono |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 17 mm |
| Průměr v mm | 51 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 17 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 251 mm |
| párová čísla výrobku | F 54 131 |
| Průměr pístu [mm] | 51 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 17 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 251 mm |
| párová čísla výrobku | F 54 130 |
| Průměr pístu [mm] | 51 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Akebono |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 17 mm |
| Průměr v mm | 51 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pístu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 6261334 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 6261333 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 345085 |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Průměr v mm | 51 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| Průměr v mm | 51 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 17 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| párová čísla výrobku | 345085 |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| Průměr v mm | 51 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 17 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| párová čísla výrobku | 345084 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 345085 |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Průměr v mm | 51 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| Průměr v mm | 51 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 17 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| párová čísla výrobku | 345085 |
Dostupnost