IVECO DAILY V Krabice 29S11, 29L11, 35C11, 35S11, 40C11 - Brzdový třmen od 9/2011 do 2/2014, 2287 ccm, 78 kW, 106 hp, F1AE3481A, Krabice
| Typ vozidla | Daily 40C11 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BREMBO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 195 mm |
| párová čísla výrobku | JBC1015 |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 52 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,64 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 16 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 52 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,64 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 16 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| Typ vozidla | Daily 35C11 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Brzdový systém | BREMBO |
| pro průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| verze | KIT+PISTON |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 42535110 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 52 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 504134582 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 52 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Brzdový systém | BREMBO |
| verze | WITH MECHANISM |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | BREMBO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 52 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 52 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 52 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 52 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 44 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 52 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 52 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ vozidla | Daily 35S11 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 5,64 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 16 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 141 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 23SKV354 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 52 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ vozidla | Daily 35S11 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 5,64 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 16 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 141 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 23SKV353 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 52 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost