IVECO DAILY V Krabice 35C21 V, 35S21 V, 40C21 V, 45C21 V, 50C21 V - Brzdový třmen od 9/2011 do 2/2014, 2998 ccm, 150 kW, 204 hp, F1CE3481D, Krabice
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 52 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 52 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 52 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 44 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 52 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 52 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ vozidla | Daily 35S21P |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 5,64 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 16 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 141 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 23SKV354 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 52 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ vozidla | Daily 35S21P |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 5,64 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 16 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 141 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 23SKV353 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 52 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ vozidla | Daily 50C21P |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 5,3 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 196 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV572 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 48 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ vozidla | Daily 50C21P |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 5,3 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 196 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV571 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 48 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ vozidla | Daily 50C21P |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 5,52 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 195 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV834 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 44 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ vozidla | Daily 50C21P |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 5,52 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 195 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV833 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 44 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ vozidla | Daily 35C21P |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 6,46 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 180 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV838 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 60 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost