OPEL ANTARA A (L07) 2.0 CDTI - Brzdový třmen od 8/2006 do 12/2011, 1991 ccm, 110 kW, 150 hp, Z 20 DMH, SUV
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | MANDO |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHN1075E |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez elektronické ruční brzdy |
| Omezení výrobce | MANDO |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHN1077E |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez elektronické ruční brzdy |
| Omezení výrobce | MANDO |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHN1076E |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | Mando |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | MANDO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 143 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0720 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | MANDO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 29 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0722 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | MANDO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 29 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0721 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | MANDO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | MANDO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 96626067 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | MANDO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | MANDO |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | Mando |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | Mando |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | Mando |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | Mando |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | Mando |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,73 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 29 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 55SKV521 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost