BMW 3 (F30, F80) 320 i - Brzdový třmen od 11/2012 do 6/2016, 1598 ccm, 125 kW, 170 hp, N13 B16 A, limuzína
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Bosch |
| Vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 134 574 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez sportpaketu |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHW406E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 80 mm |
| párová čísla výrobku | JBC1014 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 80 mm |
| párová čísla výrobku | JBC1013 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| pro OE číslo | 34116850643 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| pro OE číslo | 34216850857 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,33 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Počet koncovek | 1 |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 100 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 55SKV442 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,32 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Počet koncovek | 1 |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 100 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 55SKV441 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Průměr v mm | 42 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,35 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 181702 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 42 mm |
Dostupnost