AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI - Brzdový třmen od 5/2013 do 10/2020, 1968 ccm, 110 kW, 150 hp, CRBC, CRLB, CRUA, DBGA, DCYA, DEJA, DFGA, limuzína
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Doplňující výrobek/info 2 | s gumovou manžetou |
| pro průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 272 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 144 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0766 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 272 mm |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 144 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0765 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 312 mm |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 190 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0927 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotouč.brzdy s seř.element.pro elektr.ruční park.brzdy |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | B190275R |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotouč.brzdy s seř.element.pro elektr.ruční park.brzdy |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | B190275L |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 272 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 272 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 272 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,2 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 144 mm |
| párová čísla výrobku | 430931 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,1 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 144 mm |
| párová čísla výrobku | 431371 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 288 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,06 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 189 mm |
| párová čísla výrobku | 530042 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 312 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,95 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 190 mm |
| párová čísla výrobku | 530351 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 312 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 312 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 312 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 272 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 312 mm |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 312 mm |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 288 mm |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 288 mm |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost