OPEL KADETT E Šikmá zadní část (T85) 1.2 (C08, C48, D08, D48) - Brzdový třmen od 9/1984 do 7/1986, 1196 ccm, 40 kW, 55 hp, 12 SC, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | DELCO |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 48 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | DELCO |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 387-481 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 48 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | DELCO |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 387-471 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Delco |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 24.0101-4801.2 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3481-0706.5 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Delco |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 24.0101-4801.2 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3481-0705.5 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12,7 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Delco |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 24.0101-4801.2 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3481-0708.5 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12,7 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Delco |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 24.0101-4801.2 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3481-0707.5 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Omezení výrobce | Delco Moraine System |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Delco Moraine System |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 13 mm |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | Delco Moraine System |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Delco Moraine System |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 13 mm |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Standard |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4721 |
| Kód motoru | 12 S |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Omezení výrobce | Delco Moraine System |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Delco |
| Vnitřní průměr [mm] | 49 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 722 |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 462 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4721 |
|---|---|
| Kód motoru | 12 S |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Omezení výrobce | Delco Moraine System |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 13 mm |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Delco |
| Vnitřní průměr [mm] | 51,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 722 |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 463 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4721 |
| Kód motoru | 12 S |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 51 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 890 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4721 |
| Kód motoru | 12 S |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 51 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 889 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Standard |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4721 |
| Kód motoru | 12 S |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 48 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 892 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Standard |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4721 |
| Kód motoru | 12 S |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 48 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 891 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Standard |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 4721 |
| Kód motoru | 12 S |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | Delco Moraine System |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Delco |
| Vnitřní průměr [mm] | 49 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 722 |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 462 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4721 |
|---|---|
| Kód motoru | 12 S |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | Delco Moraine System |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 13 mm |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Delco |
| Vnitřní průměr [mm] | 51,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 722 |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 463 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Omezení výrobce | Delco Moraine System |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pístu |
Dostupnost