PEUGEOT J5 valník/podvozek (290L) 2.5 TD 4x4 - Brzdový třmen od 10/1990 do 2/1994, 2500 ccm, 70 kW, 95 hp, CRD93LS (U25/673), valník/podvozek
| Číslo podvozku (VIN) do | 0154461 |
|---|---|
| není určené pro hmotnost nákladu [kg] | 1800 kg |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 13 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | GIRLING |
| párová čísla výrobku | F 61 061 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 0154461 |
|---|---|
| není určené pro hmotnost nákladu [kg] | 1800 kg |
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 13 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | GIRLING |
| párová čísla výrobku | F 61 060 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 0154462 |
|---|---|
| není určené pro hmotnost nákladu [kg] | 1800 kg |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 16 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | GIRLING |
| párová čísla výrobku | F 61 071 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 16 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | LUCAS |
| párová čísla výrobku | F 61 086 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Plovoucí sedlo (2pístové) |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| párová čísla výrobku | 6250872 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Plovoucí sedlo (2pístové) |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| párová čísla výrobku | 6250871 |
Dostupnost
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| pro průměr pístu [mm] | 43 mm |
| pro průměr pístu [mm] | 48 mm |
| párová čísla výrobku | 6251156 |
Dostupnost
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| pro průměr pístu [mm] | 43 mm |
| pro průměr pístu [mm] | 48 mm |
| párová čísla výrobku | 6251155 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 0154462 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 0154461 |
| montovaná strana | přední osa |
| pro číslo výrobku | 34947 |
| Brzdový systém | GIRLING |
| není určené pro hmotnost nákladu [kg] | 1800 kg |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 38/48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| pro číslo výrobku | 341745 |
| Brzdový systém | LUCAS |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 43/48 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 0154462 |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| není určené pro hmotnost nákladu [kg] | 1800 kg |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 38/48 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 16 mm |
| Brzdový systém | GIRLING |
| párová čísla výrobku | 341041 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 0154462 |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| není určené pro hmotnost nákladu [kg] | 1800 kg |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 38/48 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 16 mm |
| Brzdový systém | GIRLING |
| párová čísla výrobku | 341040 |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 43/48 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 16 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| párová čísla výrobku | 341745 |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 43/48 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 16 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| párová čísla výrobku | 341744 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 0154461 |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| není určené pro hmotnost nákladu [kg] | 1800 kg |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 38/48 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 13 mm |
| Brzdový systém | GIRLING |
| párová čísla výrobku | 34947 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 0154461 |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| není určené pro hmotnost nákladu [kg] | 1800 kg |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 38/48 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 13 mm |
| Brzdový systém | GIRLING |
| párová čísla výrobku | 34946 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 0154462 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 0154461 |
| montovaná strana | přední osa |
| pro číslo výrobku | 34947 |
| Brzdový systém | GIRLING |
| není určené pro hmotnost nákladu [kg] | 1800 kg |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 38/48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| pro číslo výrobku | 341745 |
| Brzdový systém | LUCAS |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 43/48 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 0154462 |
|---|---|
| není určené pro hmotnost nákladu [kg] | 1800 kg |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 38/48 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 16 mm |
| Brzdový systém | GIRLING |
| párová čísla výrobku | 341041 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 0154462 |
|---|---|
| není určené pro hmotnost nákladu [kg] | 1800 kg |
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 38/48 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 16 mm |
| Brzdový systém | GIRLING |
| párová čísla výrobku | 341040 |
Dostupnost