RENAULT LATITUDE (L70_) 3.0 dCi 240 (L70G) - Brzdový třmen od 2/2011, 2998 ccm, 177 kW, 241 hp, V9X 891, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Continental |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ochrannou krytkou |
| pro průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Typ brzdového třmenu | 001 |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Typ brzdového třmenu | 001 |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 320 mm |
| párová čísla výrobku | 2139178 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX595E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0845 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77365615 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | 16" WHEEL |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | C2C27282 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | Ate |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | KIT PISTON+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro OE číslo | 77363686 |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,24 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 44SKV562 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 60 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,24 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 44SKV561 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 60 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Průměr v mm | 60 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro OE číslo | 77363686 |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost