OPEL KADETT E (T85) 1.3 i Cat (C19, D19) - Brzdový třmen od 9/1985 do 8/1991, 1297 ccm, 44 kW, 60 hp, C 13 N, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez vodicí objímky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Brzdový systém | DELCO |
| pro průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3487292 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | DELCO |
Dostupnost
| pro OE číslo | 90094816 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 52 mm |
| Brzdový systém | DELCO |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 35 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03487155 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | DELCO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | delco |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | DELCO |
| verze | WITH SLEEVE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 542075 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 542207 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 52 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Delco Moraine |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Průměr v mm | 48 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Delco Moraine |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Průměr v mm | 48 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,37 kg |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | DELCO |
| pro průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,39 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | DELCO |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 48 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | DELCO |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 387-481 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 48 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | DELCO |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 387-471 |
Dostupnost