SAAB 900 I Kabriolet 2.1 -16 - Brzdový třmen od 8/1990 do 6/1994, 2119 ccm, 100 kW, 136 hp, B212I, Kabriolet
| pro OE číslo | 442773 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pístu |
| Brzdový systém | TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0004200244 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| pro OE číslo | 442773 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 33 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| pro OE číslo | 33425265 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 33 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 33 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,1 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 88 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV968 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 33 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,1 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 88 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV967 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 33 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 23,5 mm |
| Průměr v mm | 54 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| Průměr v mm | 33 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| párová čísla výrobku | 131-04-708 |
| Průměr pístu [mm] | 33 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| párová čísla výrobku | 131-04-707 |
| Průměr pístu [mm] | 33 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,27 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 33 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Průměr díry [mm] | 33 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 380-721 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr díry [mm] | 33 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 380-711 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Průměr díry [mm] | 35 mm |
| Typ brzdového třmenu | pevné sedlo |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 381-661 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr díry [mm] | 35 mm |
| Typ brzdového třmenu | pevné sedlo |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 381-651 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1990 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1991 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Brzdový systém | ATE |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0101-5407.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0441-3302.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8171-0008.1 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 11.3334-8001.2 |
| Průměr pístu [mm] | 33 mm |
Dostupnost