SAAB 900 I Kabriolet 2.1 -16 - Brzdový třmen od 8/1990 do 6/1994, 2119 ccm, 100 kW, 136 hp, B212I, Kabriolet
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Remanufactured |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Ocelová litina |
| Průměr válcového pístu [mm] | 33 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez držáku |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 258 mm |
| párová čísla výrobku | BC-1396R |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Remanufactured |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Ocelová litina |
| Průměr válcového pístu [mm] | 33 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez držáku |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 258 mm |
| párová čísla výrobku | BC-1396L |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1992 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Omezení výrobce | ATE |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHN244E |
| Průměr pístu [mm] | 33 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1992 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Omezení výrobce | ATE |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHN243E |
| Průměr pístu [mm] | 33 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 23,5 mm |
| Průměr v mm | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,02 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 88 mm |
| párová čísla výrobku | 429302 |
| Průměr pístu [mm] | 33 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,02 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 88 mm |
| párová čísla výrobku | 429301 |
| Průměr pístu [mm] | 33 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 33 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,12 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 23,5 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 145 mm |
| párová čísla výrobku | 520432 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,12 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 23,5 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 145 mm |
| párová čísla výrobku | 520431 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,43 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr pístu [mm] | 33 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr pístu [mm] | 33 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | GIRLING |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | GIRLING |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost