FORD SIERRA II Šikmá zadní část (GBC, GBG) 1.6 i - Brzdový třmen od 10/1989 do 2/1993, 1598 ccm, 59 kW, 80 hp, L6B, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | Mando |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Bendix |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Brzdy / jízdní dynamika | ne pro ABS |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE / TEVES |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6141146 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| pro OE číslo | 83BB2B107BA |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | 9,6 mm piston collar |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46468090 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1125861 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ate |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Brzdový systém | Lucas |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | Mando |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost