ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A) - Brzdový třmen od 12/1996 do 1/2001, 1370 ccm, 76 kW, 103 hp, AR 33503, AR 38501, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro OE číslo | 46522345 |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7666469 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | GIRLING |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | GIRLING |
| verze | WITH MECHANISM |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9947426 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9947612 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| verze | WITH MECHANISM |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | GIRLING |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0K2403324Z |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | MAIN PARTS |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 33 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Mando |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | Mando |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Lucas |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Lucas |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Průměr v mm | 54 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 11 mm |
| Průměr v mm | 34 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ochrannou krytkou |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | GIR/LUC/TRW |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost