MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 300 T Turbo-D (210.225) - Brzdový třmen od 12/1996 do 7/1999, 2996 ccm, 130 kW, 177 hp, OM 606.962, kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Bendix |
| Brzdový systém | Mando |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3571-8509.5 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 81 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 329 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX472E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0014202983 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0004209583 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | HARD BOOT |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Typ brzdového třmenu | Plovoucí sedlo (2pístové) |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Bendix |
| Brzdový systém | Mando |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Průměr v mm | 57 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Průměr v mm | 40 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,65 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,38 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost