SAAB 9-5 (YS3G) 2.0 TTiD XWD - Brzdový třmen od 5/2010 do 1/2012, 1956 ccm, 140 kW, 190 hp, A 20 DTR, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0615423A |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77363651 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| verze | WITH MECHANISM |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13273621 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 40/44 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 13276172 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | MANDO |
| verze | KIT WITH PISTON |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0698671 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| verze | MAIN PARTS |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
|---|---|
| pro OE číslo | 1J0615423B |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 40/44 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | MANDO |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 345 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 337 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | Mando |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | Mando |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 321 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | Mando |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,1 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 23 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV634 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 41 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,1 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 23 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV633 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 41 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost