SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 D - Brzdový třmen od 1/1996 do 8/1996, 1896 ccm, 47 kW, 64 hp, 1Y, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
Dostupnost
| pro OE číslo | 442773 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | LUCAS |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| párová čísla výrobku | 214712 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 239 mm |
| párová čísla výrobku | 214784 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 239 mm |
| párová čísla výrobku | 214783 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 86 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0710 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 86 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0709 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 442773 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| pro OE číslo | 171615123 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| pro OE číslo | 171615124 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1H0615405C |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 171698471B |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 239 mm |
| párová čísla výrobku | 3201610 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,52 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 86 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 23SKV832 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 48 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,52 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 86 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 23SKV831 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 48 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K_TR046558 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Průměr v mm | 48 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | GIR/LUC/TRW |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost