SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 D - Brzdový třmen od 1/1996 do 8/1996, 1896 ccm, 47 kW, 64 hp, 1Y, limuzína
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-273 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | JBC1466 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 239 mm |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,19 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 67SKV102 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,21 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 67SKV101 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 6K_TR046558 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Průměr v mm | 48 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,02 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 86 mm |
| párová čísla výrobku | 422492 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,02 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 86 mm |
| párová čísla výrobku | 422491 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,16 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 86 mm |
| párová čísla výrobku | 428892 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,44 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | ATE/BENDIX |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| pro průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,43 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K-X-290000 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Brzdový systém | LUCAS-GIRLING / TRW |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 171615124 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4A0615423 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| verze | WITH MECHANISM |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1996 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6KTR046559 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Průměr díry [mm] | 48 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 386-961 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1996 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6KTR046559 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr díry [mm] | 48 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 386-951 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1996 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 6KTR046559 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 6KTR046558 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Průměr díry [mm] | 48 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 387-061 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1996 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 6KTR046558 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr díry [mm] | 48 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 387-051 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 239 mm |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 239 mm |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost