MAZDA 323 P V (BA) 1.5 16V - Brzdový třmen od 10/1996 do 9/1998, 1489 ccm, 65 kW, 88 hp, Z5-DE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| párová čísla výrobku | F 49 011 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| párová čísla výrobku | F 49 010 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Sumitomo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pístu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
| párová čísla výrobku | 6250764 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
| párová čísla výrobku | 6250763 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 341231 |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| Průměr v mm | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| párová čísla výrobku | 341231 |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| párová čísla výrobku | 341230 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 341231 |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| Průměr v mm | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| párová čísla výrobku | 341231 |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| párová čísla výrobku | 341230 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | SUMITOMO |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 235 mm |
| párová čísla výrobku | 213296 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | SUMITOMO |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 235 mm |
| párová čísla výrobku | 213295 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | SUMITOMO |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHW342E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | SUMITOMO |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHW341E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,6 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 120 mm |
| párová čísla výrobku | 726841 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | NBK |
| Průměr pístu [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | NBK |
| Průměr pístu [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost