FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V - Řízení dmychadla od 4/1996 do 1/2002, 1388 ccm, 66 kW, 90 hp, FHA, FHE, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 01/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2000 |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1997 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/1997 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | přídavný vzduchový ventil |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1998 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | přídavný vzduchový ventil |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/1999 |
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | přídavný vzduchový ventil |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1086466 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1997 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 15934 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost