AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.8 TFSI - Sekundární vzduchové čerpadlo od 11/2013 do 10/2020, 1798 ccm, 125 kW, 170 hp, CNSB, limuzína
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ochrannou trubicí kabelů |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | rozpojené (oddělené) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Materiál pláště | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
Dostupnost
| Výška [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Rozměr závitu 1 | M 6 |
| Rozměr závitu 2 | M 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29216 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8V-D-000 001 |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29216 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8V-D-000 001 |
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost