TOYOTA CAMRY kombi (_V2_) 1.8 (SV20_, SV20RG) - Plynové odpružení od 11/1986 do 8/1989, 1832 ccm, 66 kW, 90 hp, 1S, kombi
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 570 mm |
| Takt motoru [mm] | 210 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 450 N |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka [mm] | 570 mm |
| Takt motoru [mm] | 210 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 450 N |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,64706 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 535 mm |
| Takt motoru [mm] | 220 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 520 N |
Dostupnost