IVECO DAILY VI Krabice 35S15, 35C15, 40C15, 45C15, 50C15, 65C15, 70C15 - Ložisko / montáž od 3/2014 do 4/2016, 2998 ccm, 107 kW, 146 hp, F1CE3481J, F1CFL411E, F1CFL411J, Krabice
| Hmotnost [kg] | 1,274 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 167 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 200 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,456 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 41 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Provedení ložiska | Kuličkové ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| Délka [mm] | 200 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,015 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Provedení ložiska | Kuličkové ložisko |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kluzným ložiskem |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 2 |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
Dostupnost