AUDI A7 Sportback (4KA) 40 TDI Mild Hybrid quattro - Ložisko / montáž od 9/2018, 1968 ccm, 150 kW, 204 hp, DFBA, DTPA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,86 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 275 mm |
| Výrobce ložisek | FAG |
Dostupnost
| Omezení výrobce | IMPERGOM bearing |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| Výška [mm] | 22 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| Vnější průměr [mm] | 62 mm |
Dostupnost