VOLVO 740 (744) 2.4 Diesel - Ložisko / montáž od 8/1984 do 7/1992, 2383 ccm, 60 kW, 82 hp, D 24, limuzína
| Hmotnost [kg] | 0,519 kg |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 75 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1985 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1991 |
| montovaná strana | centrum |
| Výška [mm] | 15,9 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 75 mm |
| Provedení ložiska | Kuličkové ložisko |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1985 |
|---|---|
| Provedení nápravy | 3 |
| Provedení nápravy | 45mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1985 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1991 |
| montovaná strana | centrum |
| vnitřní průměr [mm] | 75 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1985 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1991 |
| montovaná strana | centrum |
| vnitřní průměr [mm] | 45 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,519 kg |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 75 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s kuličkovým ložiskem |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 75 mm |
|---|---|
| váha [g] | 540 g |
| Základní těleso – stupeň tvrdosti Shore A | 60 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1985 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| vnitřní průměr [mm] | 75 mm |
| váha [g] | 595 g |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 75 mm |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kuličkového ložiska |
Dostupnost