CITROËN XM (Y3) 2.0 - Ložisko / montáž od 5/1989 do 6/1994, 1998 ccm, 94 kW, 128 hp, R6A, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 13 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Šířka [mm] | 13 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
| Provedení ložiska | Valivé ložisko |
Dostupnost
| převodovka typ | BE3-5 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Výška [mm] | 13 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 55 mm |
Dostupnost