VW CADDY II Skříňová/velkoprostorová limuzína (9K9A) 1.9 D - Obruby od 11/1995 do 1/2004, 1896 ccm, 47 kW, 64 hp, 1Y, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1326 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost
| montovaná strana | před chladičem |
|---|---|
| montovaná strana | boční montáž |
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Hadice chladící soustavy | od motoru po chladič motoru |
Dostupnost
| montovaná strana | před chladičem |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| montovaná strana | boční montáž |
| montovaná strana | Válcová hlava |
| Hadice chladící soustavy | od motoru po chladič motoru |
Dostupnost
| montovaná strana | Termostat |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | Vodní čerpadlo |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| Materiál | Plast |
|---|---|
| váha [g] | 43 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez termostatu |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| váha [g] | 55 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez termostatu |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 3,5 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 19,5 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez servořízení |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
Dostupnost
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Hadice chladící soustavy | od spojovacího potrubí po chladič motoru |
Dostupnost