SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 - Obruby od 3/1993 do 9/1996, 1043 ccm, 33 kW, 45 hp, AAU, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 030 121 117 L S1 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 3 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
|---|---|
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 3,15 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
| Materiál | Guma |
| vnitřní průměr [mm] | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 80 g |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost