SEAT TARRACO (KN2) 1.5 TSI ACT - Senzor, déšť od 9/2018, 1498 ccm, 110 kW, 150 hp, DADA, DPCA, DXDB, SUV
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Délka [mm] | 70 mm |
| Šířka [mm] | 48 mm |
| Výška [mm] | 16 mm |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s lepicí fólií |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Zasklení | s dešťovým senzorem |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 34881 |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Průměr v mm | 36 mm |
| Délka [mm] | 69 mm |
| Šířka [mm] | 44 mm |
| Výška [mm] | 16 mm |
| typ karosérie | plastové pouzdro |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s lepicí fólií |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Zasklení | s dešťovým senzorem |
| Zasklení | se senzorem vlhkosti |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost