IVECO DAILY IV valník/podvozek 55S18W - Dmychadlo od 6/2006 do 8/2011, 2998 ccm, 130 kW, 177 hp, F1CE0481H, valník/podvozek
| TECDOC-číslo motoru | 39400 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektricko-pneumatický |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 39400 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 380092 |
| druh provozu | pneumatický |
| Typ nabíjení | turbodmychadlo |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Typ chlazení | olejem chlazený |
Dostupnost
| Typ nabíjení | turbodmychadlo |
|---|---|
| Alternativní sada opravy | KT310310E |
Dostupnost
| Typ nabíjení | turbodmychadlo |
|---|
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE REMAN |
|---|---|
| Omezení výrobce | Garrett/Honeywell |
| Typ nabíjení | pneumaticky regulovaný stavitelný element (Aktuator) |
| Typ nabíjení | turbodmychadlo |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE REMAN |
|---|---|
| Omezení výrobce | Garrett/Honeywell |
| Typ nabíjení | pneumaticky regulovaný stavitelný element (Aktuator) |
| Typ nabíjení | turbodmychadlo |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE REMAN |
|---|---|
| Omezení výrobce | Garrett/Honeywell |
| Typ nabíjení | pneumaticky regulovaný stavitelný element (Aktuator) |
| Typ nabíjení | turbodmychadlo |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 39400 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 380092 |
| druh provozu | podtlakově řízený |
| Typ paliva | Nafta |
| Typ nabíjení | turbodmychadlo |
| Typ nabíjení | Turbodmychadlo / chladič plnicího vzduchu |
| Typ nabíjení | Turbodmychadlo/kompresor |
| Typ nabíjení | VTG-dmychadlo |
| Emisní norma | 4 eura |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 39400 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 380092 |
| druh provozu | podtlakově řízený |
| Typ nabíjení | turbodmychadlo |
| Typ nabíjení | Turbodmychadlo / chladič plnicího vzduchu |
| Typ nabíjení | Turbodmychadlo/kompresor |
| Typ nabíjení | VTG-dmychadlo |
| Emisní norma | 4 eura |
Dostupnost
| druh provozu | pneumatický |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Typ nabíjení | turbodmychadlo |
| Typ nabíjení | Turbodmychadlo / chladič plnicího vzduchu |
| Typ nabíjení | Turbodmychadlo/kompresor |
| Typ nabíjení | VTG-dmychadlo |
| Emisní norma | 4 eura |
Dostupnost
| druh provozu | pneumatický |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Typ nabíjení | turbodmychadlo |
| Typ nabíjení | Turbodmychadlo / chladič plnicího vzduchu |
| Typ nabíjení | Turbodmychadlo/kompresor |
| Typ nabíjení | VTG-dmychadlo |
| Emisní norma | 4 eura |
Dostupnost
| druh provozu | pneumatický |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Typ nabíjení | turbodmychadlo |
| Typ nabíjení | Turbodmychadlo / chladič plnicího vzduchu |
| Typ nabíjení | Turbodmychadlo/kompresor |
| Typ nabíjení | VTG-dmychadlo |
| Emisní norma | 4 eura |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | vč. Sada těsnění |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 39400 |
|---|---|
| Číslo motoru od | 380093 |
| druh provozu | pneumatický |
| Typ nabíjení | Dmychadlo / chladič plnicího vzduchu |
| Typ nabíjení | turbo |
| Typ nabíjení | turbodmychadlo |
| Typ nabíjení | Turbodmychadlo / chladič plnicího vzduchu |
| Typ nabíjení | Turbodmychadlo/kompresor |
| Emisní norma | 4 eura |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | vč. Sada těsnění |
Dostupnost
| pro OE číslo | 768625-5002 |
|---|---|
| Typ nabíjení | turbodmychadlo |
| váha [g] | 1360 g |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektricko-pneumatický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| počet vstupů/výstupů | 2 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Garrett/Honeywell |
|---|---|
| Typ nabíjení | pneumaticky regulovaný stavitelný element (Aktuator) |
| Typ nabíjení | turbodmychadlo |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 39400 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektricko-pneumatický |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE REMAN |
|---|---|
| Omezení výrobce | Garrett/Honeywell |
| Typ nabíjení | pneumaticky regulovaný stavitelný element (Aktuator) |
| Typ nabíjení | turbodmychadlo |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
Dostupnost