AUDI 100 C3 limuzína (443, 444) 1.8 - Dmychadlo od 8/1983 do 7/1989, 1781 ccm, 66 kW, 90 hp, DS, JW, NP, SH, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 304 |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/1984 |
| Délka [mm] | 75 mm |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Výška [mm] | 75 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | přepínací ventil |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 304 |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/1984 |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Typ ventilu | přepínací ventil |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost