VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R - Hnací řetěz od 5/2014 do 11/2017, 1984 ccm, 206 kW, 280 hp, CDLK, kupé
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
|---|---|
| Šířka řetězu | G53HP |
| Počet článků řetězu | 64 |
| bod varu [°C] | 180 °C |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,176 kg |
|---|---|
| Šířka řetězu | G53HP |
| Šířka řetězu | G53HR |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 64 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,148 kg |
|---|---|
| Šířka řetězu | G53HP |
| Šířka řetězu | G53HR |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 64 |
| Provedení řetězu | se zámkem řetězu (závěrnýy článek) |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
|---|---|
| Šířka řetězu | G53HP |
| Počet článků řetězu | 64 |
| bod varu [°C] | 180 °C |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,180 kg |
|---|---|
| Šířka řetězu | G53HP |
| Šířka řetězu | G53HR |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 64 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montážní pohon | Olejové čerpadlo |
|---|---|
| Šířka řetězu | G53HP |
| Počet článků řetězu | 64 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Provedení řetězu | Válečkový řetěz |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | se zajištěním |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,148 kg |
|---|---|
| Šířka řetězu | G53HP |
| Šířka řetězu | G53HR |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 64 |
| Provedení řetězu | se zámkem řetězu (závěrnýy článek) |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1761 kg |
|---|---|
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| Šířka řetězu | G53HP |
|---|---|
| Počet článků řetězu | 64 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s napínákem řetězu |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Zkontrolujte ozubení kola na opotřebení a příp. je vyměňte |
| Počet článků řetězu | 64 |
| Záruka | 5 roků záruka nebo do 100.000km |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s napínákem řetězu |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Zkontrolujte ozubení kola na opotřebení a příp. je vyměňte |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ozubeným kolem |
| Počet článků řetězu | 64 |
| Záruka | 5 roků záruka nebo do 100.000km |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,176 kg |
|---|---|
| Šířka řetězu | G53HP |
| Šířka řetězu | G53HR |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 64 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost