BMW 5 Touring (E61) 520 d - Hnací řetěz od 4/2005 do 5/2010, 1995 ccm, 120 kW, 163 hp, M47 D20 (204D4), N47 D20 A, N47 D20 C, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Šířka řetězu | G67HP |
| Šířka řetězu | G67HR |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 48 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Počet článků řetězu | 48 |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Šířka řetězu | G67HP |
| Šířka řetězu | G67HR |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 48 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Šířka řetězu | G67HP |
| Šířka řetězu | G67HR |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 48 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27472 |
|---|---|
| Počet článků řetězu | 42 |
| Provedení řetězu | Řetěz (Bolzenkette) |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost