MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Hnací řetěz od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| Hmotnost [kg] | 0,151 kg |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 60 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,116 kg |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 60 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | L3K9-14-500 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,116 kg |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 60 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,151 kg |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 60 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,116 kg |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 60 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,151 kg |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 60 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost