BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d - Hnací řetěz od 4/2008 do 3/2010, 2993 ccm, 173 kW, 235 hp, M57 D30 (306D3), SUV
| Hmotnost [kg] | 0,211 kg |
|---|---|
| Šířka řetězu | G67HP |
| Šířka řetězu | G67HR |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 42 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
|---|---|
| Šířka řetězu | G67HP |
| Šířka řetězu | G67HR |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 48 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Počet článků řetězu | 48 |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,211 kg |
|---|---|
| Šířka řetězu | G67HP |
| Šířka řetězu | G67HR |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 42 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
|---|---|
| Šířka řetězu | G67HP |
| Šířka řetězu | G67HR |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 48 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Šířka řetězu | G67HP |
|---|---|
| Šířka řetězu | G67HR |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 42 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| montážní pohon | Olejové čerpadlo |
|---|---|
| Počet článků řetězu | 42 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Provedení řetězu | Válečkový řetěz |
| doporučené rozšíření opravy | Ozubené kolo, olejové čerpadlo |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
|---|---|
| Šířka řetězu | G67HP |
| Šířka řetězu | G67HR |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 48 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11 41 7 797 896 |
|---|---|
| Počet článků řetězu | 48 |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27267 |
|---|---|
| Počet článků řetězu | 42 |
| Provedení řetězu | Řetěz (Bolzenkette) |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost