SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.9 TDI - Hnací řetěz od 8/1997 do 1/2006, 1896 ccm, 81 kW, 110 hp, AHF, ASV, Šikmá zadní část
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| TECDOC-číslo motoru | 16091 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 1U-W-045 001 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17910 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1U-W-045 000 |
| montážní pohon | Olejové čerpadlo |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Hmotnost [kg] | 0,225 kg |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1U-W-045 001 |
|---|---|
| montážní pohon | Olejové čerpadlo |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Hmotnost [kg] | 0,249 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17910 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | ******1U*W*045000 |
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
|---|---|
| Šířka řetězu | G52H |
| Doplňující výrobek/info 2 | Pro montáž je nutné speciální nářadí |
| Počet článků řetězu | 50 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1U-W-045 000 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,166 kg |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
|---|---|
| Provedení řetězu | Duplex |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17910 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 17910 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 1U-W-045 001 |
| Šířka řetězu | G62 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s napínákem řetězu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s čerpadlem |
| Počet článků řetězu | 50 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17910 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1U-W-045 000 |
| Šířka řetězu | G62 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s napínákem řetězu |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez čerpadla |
| Počet článků řetězu | 50 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17910 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1U-W-045 000 |
| Šířka řetězu | G62 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s napínákem řetězu |
| Doplňující výrobek/info 2 | s čerpadlem |
| Počet článků řetězu | 50 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 17910 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 1U-W-045 001 |
| Šířka řetězu | G62 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s napínákem řetězu |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez čerpadla |
| Počet článků řetězu | 50 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17910 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1U-W-045 000 |
| Počet článků řetězu | 50 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1U-W-045 001 |
|---|---|
| Počet článků řetězu | 50 |
| Provedení řetězu | Duplex |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17910 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1U-W-045 000 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17910 |
|---|---|
| pro OE číslo | 06A115125 |
| Provedení řetězu | Řetěz (Bolzenkette) |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17910 |
|---|---|
| pro OE číslo | 038115230 |
| Provedení řetězu | Řetěz (Bolzenkette) |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1U-W-045 000 |
|---|---|
| Kód motoru | AHF |
| Počet článků řetězu | 50 |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
| Provedení řetězu | Simplex |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1U-W-045 001 |
|---|---|
| Počet článků řetězu | 50 |
| Provedení řetězu | Duplex |
| Provedení řetězu | Řetěz uzavřený |
Dostupnost